Szanowni Państwo,
Z uwagi na chęć ożywienia przestrzeni ulicy Ducha Świętego w Toruniu Gmina Miasta Toruń, za pośrednictwem Biura Toruńskiego Centrum Miasta we współpracy z podmiotami z ulicy Ducha Świętego, w tym m. in. z Okręgiem Toruńskim Związku Polskich Artystów Plastyków, organizuje Święto Ulicy Ducha Świętego w Toruniu, 27 czerwca 2015 roku.
Ze względu na szczególny charakter ulicy, wynikający z prowadzonej w jej przestrzeni działalności artystycznej, związanej ze sztuką i rękodziełem, wydarzenie opisywane powyżej przybierze formę pasażu artystycznego.
W związku z powyższym zwracamy się do Państwa z propozycją udziału w wydarzeniu. Do Państwa dyspozycji udostępnimy ulicę Ducha Świętego oraz pokryjemy koszty pasa ruchu drogowego, a w razie potrzeby wynajmiemy stoły wystawiennicze o wymiarach 180×90 cm..
Prosimy o pilną odpowiedź w sprawie Państwa udziału podczas Święta Ulicy Ducha Świętego w Toruniu.
 

W związku z zaproszeniem przez UM Torunia do udziału w imprezie plenerowej pt. Święto Ulicy Ducha Świętego zwracamy się do Koleżanek i Kolegów z ZPAP O/Toruńskiego o deklarację chęci udziału w w/w imprezie. Ze względu na możliwości ekspozycyjne w plenerze (stoły o wymiarach 180×90) prosimy o zgłaszanie “Małych Form z ZPAP” do wystawy plenerowej.