XIII Festiwal Performance Koło Czasu w ramach wystawy „Konstelacje – Poza horyzont”

28.11-1.12.2019
Galeria ZPAP, Toruń, ul. Ducha Św. 8


Otwarcie Festiwalu Koło Czasu – 28 listopada, godz. 17:00, finisaż wystawy pt. „Z innej perspektywy” autorstwa Mariana Stępaka w Galerii ZPAP Nurt,


od godz 18:00 pokaz wybranych dokumentacji z minionych edycji Koła Czasu wraz z omówieniem kuratora Festiwalu.

Działania w ramach Festiwalu Performance –
29 listopada od godziny 17:00
30 listopada od godziny 12:00.
1 grudnia od godziny 12:00

XIII KOŁO CZASU – HARMONOGRAM DZIAŁAŃ

PIĄTEK, 29.11.2019
17:15 – Agata Polny;
17:45 – Kowalczyk Wojciech;
18:15 – Andriy Helytovych;
18:45 – 19:30 – przerwa
19:30 – Piotr Kumor;
20:00 – Joanna Chołaścińska;
20:30 – Wolodymyr Topiy;
21:00 – Victor Petrov
21:30 – zakończenie działań

SOBOTA, 30.11.2019
12:00 – Szymon Jankowski;
12:30 – Marcin Stachoń;
13:00 – Yaryna Shumska;
13:30 – Piotr Dankowiakowski;
14:00 – 15:00 –wykład Yaryny Shumskiej na temat ukraińskiego performance
15:00 – 17:00 – przerwa
17:00 – Justyna Piotrowska;
17:30 – Przemysław Obarski;
18:00 – Maciej Czapliński;
18:30 – Patryk Różycki;
19:00 – 19:30 przerwa
19:30 – Łukasz Głowacki
20:00 – Prosta Natalia Reszka;
20:30 – Krzysztof Kulbicki;
21:00 – Krzysztof Kula
21:30 – zakończenie działań

NIEDZIELA, 1.12.2019
12:00 – Alicja Kochanowicz/ Maciej Kwietnicki
12:30 – Bartek Jarmoliński;
13:00 – Krzysztof Kula;
13:30 – Magda Górska;
14:00 – 14:30 – przerwa
14:30 – Natallija Lisouskaya;
15:00 – Artur Janasik
15:30 – Alina Śmietana
16:00 – zakończenie festiwalu

kurator: Marian Stępak

UCZESTNICY FESTIWALU:
Natallija Lisouskaya; Victor Petrov (Mińsk); Andriy Helytovych, Yaryna Shumska, Volodymyr Topiy (Lwów); Wojciech Kowalczyk (Bydgoszcz); Krzysztof Kula (Katowice); Łukasz Głowacki (Nałęczów); Patryk Różycki (Warszawa); Bartłomiej Jarmoliński (Łódź); Przemysław Obarski (Bełchatów); Artur Janasik (Cieszyn); Justyna Piotrowska, Natalia Reszka (Nowe Miasto Lubawskie); Maciej Czapliński (Poznań); Oskar Pawełko (Suwałki); Piotr Kumor, Marcin Stachoń, Krzysztof Kulbicki (Tychy); Joanna Chołaścińska, Alicja Kochanowicz, Maciej Kwietnicki; Alina Śmietana, Agata Polny, Magda Górska, Szymon Jankowski, Piotr Dankowiakowski (Toruń).
Kurator Festiwalu – Marian Stępak

Please follow and like us:
error