Lista Członków ZPAP Okręgu Toruńskiego


Ilość członków: 240

Twórcy z naszego Okręgu mogą przysyłać (na adres red@zpaptorun.pl) zdjęcia, filmy i teksty do opublikowania w zakładce ARTYŚCI oraz informacje o swoich wystawach organizowanych poza Galerią ZPAP, do opublikowania w zakładce Strona Główna i w zakładce Wystawy.

A

Bartosz Anusiak
Joanna Arszyńska

B

Jan Baczyński
Agnieszka Banasiak
Anna Barbarowicz
Elżbieta Basiul
Marek Basiul
Leonard Franciszek Berendt
Kamil Będkowski
Janusz Bisaga
Anna Bochenek
Tomasz Borkowski
Henryk Borowski
Andrzej Bortowski
Agata Brzezińska
Hanna Brzuszkiewicz
Jacek Buchholz
Ewa Budzyńska
Anna Bystroń-Kwiatkowska

C

Hanna Chmielewska
Lutosława Chwiałkowska
Danuta Ciara
Danuta Ciechanowska
Krzysztof Cieślak
Jerzy Czapiewski
Jolanta Czuczko

D

Bolesław Danielewski
Joanna Dąbkiewicz-Luścińska
Krystyna Dąbrowska
Zofia Dąbrowska
Jarosław Dąbrowski
Janusz Dembowski

Wiesław Dembski (1933-2017)
Anna Diakowska-Czarnota
Joanna Domańska-Gawrisch
Hubert Drążkowski

Waldemar Dylewski (1942-2017)

F

Marcin Fausek
Barbara Feiertag
Małgorzata Feiertag
Małgorzata Filarecka
Józef Flik

Teresa Frankiewicz-Waszczuk (1933-2018)
Paweł Frąckowiak
Regina Fydrych-Porębska

G

Tadeusz Gapiński
Bożena Glajcher
Barbara Glegoła
Aneta Górniak
Justyna Grzebieniowska
Anna Grzelak
Czesława Kazimiera Gucz
Małgorzata Gursztyn

H

Tomasz Hoffmann (1942-2017)
Hovhannes Hovhanesyan

I

 Janusz Iciak
Beata Ihnatowicz
Małgorzata Iwanowska-Ludwińska

J

Ivona Jablonskaja
Elżbieta Jabłońska
Piotr Jabłoński
Zygmunt Jabłoński
Czesław Jachimowicz
Dominika Jachimowicz
Agnieszka Janiszewska
Ewelina Jankowska
Zbigniew Jankowski
Joanna Janowska
Mieczysław Janowski
Dorj Jargalsaikhan
Andrzej Jarmiłko
Barbara Jaskuła-Kowalska
Justyna Jaworska
Jolanta Jędrej
Elżbieta John-Józefowicz
Maciej Józefowicz
Dorota Jutrzenka-Supryn

K

Adam Kaczmarek
Paulina Kaczor-Paczkowska
Ryszard Kaczor
Andrzej Kałucki
Jacek Kamiński

Wojciech Kapelański (1944-2018)
Magdalena Kapka
Tomasz Karasiewicz
Marzena Cecylia Karcz

Gizela Klaryska (1938-2015)
Edmund Kłosowski
Anna Kola
Bartosz Kołata
Józef Kołcz
Mariusz Konczalski
Mikołaj Konczalski
Elżbieta Kopacz
Jadwiga Kotlarczyk
Danuta Kowalewska
Witold Kozak
Marcin Kozarzewski
Władysław Kozioł
Wojciech Kozioł
Bogdan Kraśniewski
Beata Króliczak-Zajko
Joanna Kruk
Maria Krupska
Agata Kubiak-Maj
Lech Kubiak
Dorota Kuczma
Wacław Kuczma
Jolanta Kuszaj
Jerzy Kędzierski

L

Stanisław Lackowski
Tomasz Lewiński
Jerzy Leżański
Iwona Liegmann
Anna Lim
Solida Lim
Zenon Lizun

M

Piotr Marzec
Andrzej Masianis
Halina Matyka
Tadeusz Michalak
Danuta Michałowska
Roman Michałowski
Ewa Mika

Małgorzata Mikołajczyk (1966-2016)
Krystyna Mińkowska

N

Agata Nagórska
Piotr Niemcewicz|
Halina Niewiadomska
Katarzyna Nogalska
Roman Nogalski
Paweł Nowak
Wojciech Nowicki
Ewa Nowiszewska
Anna Nowogródzka-Wadowska

O

Wojciech Ociesa
Anna Olińska
Justyna Olszewska-Świetlik
Andrzej Owczarek

P

Hieronima Pawelska
Krystyna Pawłowska-Bernacka
Adam Pawłowski
Józef Pietrzyk
Tomasz Pietrzyk
Jan Maciej Piękniewski
Aleksandra Pill

Edgar Jerzy Pill
Elżbieta Plewa-Hoffmann
Jolanta Płotkowska
Maria Pokorska
Stanisława Polakiewicz (1938-2016)
Magdalena Polakowska
Jadwiga Pomianowska-Wilde
Tadeusz Porębski
Jan Pręgowski
Andrzej Prokopiuk
Bożena Pszczulna
Bogdan Przybyliński
Małgorzata Puciata-Mroczynska

R

Marlena Rakoczy
Justyna Rebelka-Czapiewska
Mirosława Rochecka
Kazimierz Rochecki
Robert Rogal
Jarosław Rogóż

Roman Rok (1955-2019)
Halina Rosa (1946-2018)
Bogumiła Rouba
Maria Rudy
Katarzyna Rumińska
Michał Rygielski

S

Zygfryd Schulz (1942-2017)
Adam Siałkowski
Joanna Sitko
Maja Skibicka
Krzysztof Skrzypczyk
Zbigniew Smoliński
Wiesław Smużny
Henryk Sobczyk (1931-2015)
Zdzisław Sobocki
Wojciech Solarski (1956-2016)
Danuta Sowińska-Warmbier
Jacek Stachera
Małgorzata Stankiewicz-Maślanka
Lech Stapf
Grażyna Staszewska-Rudak

Anna Stawowczyk
Katarzyna Stefanowicz
Eugeniusz Stemplowski
Marian Stępak
Klara Stolp
Joanna Strzelecka-Traczykowska
Andrzej Stypułkowski (1940-2019)
Ewa Syrocka
Krystyna Szalewska-Gałdyńska
Marek Szary
Ewelina Szczech-Siwicka
Bożena Szmelter-Fausek
Wacława Szmidel-Domasłowska
Elżbieta Szmit-Naud
Iwona Szpak
Andrzej Szufarski
Danuta Szumińska
Maria Szurmiej
Katarzyna Ślusarska
Paulina Święconek

T

  Barbara Tańska
Alina Targowska
Anna Thommee

W

Krzysztof Walczewski
Leszek Warmbier
Barbara Warszycka
Ewa Waśko
Jacek Waśko
Grzegorz Wawrzyńczak
Anna Wąsikiewicz
Tomasz Wencel
Katarzyna Wendland
Katarzyna Wesołowska-Karasiewicz
Marek Wiącek
Alicja Wieczorek
Leszek Wieczorek
Joanna Wierzbicka
Elżbieta Wiśniewska
Krzysztof Wiśniewski

Mieczysław Wiśniewski (1929-2018)
Marlena Witkowska-Rypina
Mirosława Wojtczak (1954-2015)
Joanna Wojno-Wolska
Malwina Wypchło  

Z

Marek Zajko
Ewaryst Zamel
Piotr Zaporowicz
Adam Zapora
Grażyna Zielińska
Stella Zielińska
Joanna Ziemlewicz
Janina Ziętek
Mieczysław Ziomek  

Ż

  Joanna Żelazkiewicz

Please follow and like us:
error